מוקד מכירות מטרו 9930*

מרכזי שירות ומפיצים מורשים

מרכזי שירות ומפיצים מורשים

בעלי אופנועים איכותיים כמו אלה של ימאהה מודעים היטב לצורך בשגרת תחזוקה מוקפדת ובטיפולים שמבוצעים על-ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בלבד - בדיוק מה שמאפיין כל מוסך לאופנועים של מטרו מוטור.


המומחים המובילים בארץ לטיפול באופנועים וקטנועים
כיאה לחברה המובילה בארץ בתחום כלי הרכב הדו גלגליים, מוסך קטנועים ואופנועים של מטרו מוטור הוא מקום מפגש של ידע עדכני לגבי כל דגמי ימאהה, ניסיון רחב היקף וציוד משוכלל במיוחד.
אנשי המקצוע שלנו אמונים על טיפולים באופנועי השטח החזקים של המותג היפני הנחשב, אופנועי הספורט המסחררים ואופנועי הכביש היעילים. גם עם קטנועי ימאהה יש לנו היכרות מעמיקה - כך שכל מי שמביא את כלי הרכב שלו אל מוסך אופנועים וקטנועים של מטרו מוטור יכול להשאירו שם בלב שקט ובביטחון מלא כי הוא יזכה לטיפול המקצועי ביותר שיש.
דגש חשוב נוסף בפעילות של כל מוסך קטנועים ואופנועים הוא זמינות גבוהה, כדי שלכם יהיה קל ונוח להגיע אלינו. כמו כן אנחנו מקפידים על שירות איכותי לא "רק" לקטנוע או לאופנוע אלא גם לבעל הימאהה.

איך אנחנו מקלים עליכם ליהנות מהשירות המקצועי שלנו?
מוסכים לאופנועים של מטרו מוטור ואולמות תצוגה שבהם תוכלו למצוא את כל הדגמים המבוקשים פרוסים בכל רחבי הארץ, מהגליל ועד אילת. בפרט תמצאו מוסכים לקטנועים בכפר סבא, תל אביב, חיפה וערים נוספות, כשבחלק מהם תוכלו לבחור באפשרות של איסוף של כלי הרכב שלכם והחזרתו אליכם אחרי הטיפול המקצועי הנדרש.
עוד אופציה שמטרו מוטור מציעה כדי להקל על לקוחותיה היא קבלת קטנוע חלופי - בכפוף לתיאום מראש ובהתאם למלאי הזמין בכל אחד מאותם מוסכים לקטנועים שלנו.

הזמנת טיפולים - גם דרך האתר
המחויבות שלנו לנגישות מרבית של כל מוסך אופנועים באה לידי ביטוי גם באפשרות להזמין טיפולים באמצעות טופס אונליין. בעמוד של כל מוסך לקטנועים ואופנועים תמצאו את האופציה של "הזמן טיפול" - כך שתוכלו לתאם בקלות ובנוחות את המועד המתאים לכם ביותר לטיפול בימאהה שלכם.