מוקד מכירות מטרו 9930*

Sport Touring

  ימאהה - אופנועים סופר טורינג

  ימאהה - אופנועים סופר טורינג

  את החוויות השוות באמת, צוברים בדרך, זאת תפישת העולם העומדת מאחורי אופנועי הספורט טורינג של ימאהה. לאורך ההיסטוריה, השיקה ימאהה אופנועי תיור ספורטיביים, אופנועי כביש לאנשים שמחפשים הרבה יותר מכלי רכב, לרוכבים המחפשים שותף אמתי לדרך. נוחות וקלות התפעול ברכיבה ארוכה בנופים שכמו תמונה, נצרבים בראשו של הרוכב, יצקו אישיות שאי אפשר לפספס מאופנועי ימאהה. לרכיבת סולו או עם מורכב, מלווה בציוד רב או רק בתקוות לריגושים ודרכים טובות, דאגה ימאהה למגוון אופנועיים למכירה שגורמים לכל רוכב לרצות שהדרך לא תגמר, וכשהיא בכל זאת מסתיימת, דאגה שיישאר רענן ומוכן לרכיבה הבאה.
   

  מגוון אופנועי הסופר תיור של ימאהה

  השותף הטוב ביותר לדרך, זהו התיאור המדויק לאופנועי הספורט טורינג של ימאהה. מושב מפנק, תנוחה זקופה ממנה רואים את האופק ותכנון ארגונומי מושלם המאפשר לכל רוכב לתפעל את המתגים והמנופים באופן אינטואיטיבי וללא מאמץ, הם רק חלק מסימני ההיכר של היצרן היפני. מנועים עתירי מומנט המאפשרים שיוט עוצמתי בסל"ד נמוך ובינוני ומערכות בטיחות אלקטרוניות מתקדמות הופכות את הרכיבה הממושכת על אופנוע כביש אלו לחוויה בלתי נשכחת. על שני גלגלי או שלושה, עם חבילת מזוודות מרשימה או עם תרמיל על הגב – על אופנועי הספורט טורינג של ימאהה, תמיד תחפשו סיבה לרכיבה.
   

  הדרך ארוכה ומפותלת – אבל למי אכפת?

  אם יש ענק אייקוני שקבע את הסטנדרט לרכיבת ספורט טורינג מענגת, זהו אופנוע ה-FJR 1300. כעת עם ה-FJR1300AE, קובעת ימאהה רף חדש. עם מנוע חזק וגמיש בנפח של 1298 סמ"ק, שלדת אלומיניום ספורטיבית, בקרת משיכה ועוד טכנולוגיות מתקדמות, אופנוע כביש ה-FJR1300AE מוכן לשנות את הצורה בה אתה מסתכל על העולם.
   

  תנאי תשלום נוחים, שירות מקצועי ומענה זמין – מובטחים

  ימאהה כמותג מוביל ופורץ דרך בתחום אופנועי הספורט תיור, בחרה במטרו מוטור כיבואנית שלה בישראל. מטרו מוטור, המובילה את תרבות הרכיבה בישראל פועלת לקידום הרכיבה. בתוך כך, מציעה מטרו מוטור לכל חובב טיולים - לרכב על האופנועים המתקדמים והמרגשים ביותר.
  לבחירתכם אופנועים למכירה בתשלומים: פריסה לעד 36 תשלומים, טרייד אין הוגן ומשתלם עם אפשרות מימון חוץ בנקאי למלוא עלות הרכישה. יחד עם זאת, מצטרף השירות האיכותי ביותר בארץ המומחה בהיענות מקצועית בפריסה רחבה במיוחד.