מוקד מכירות מטרו 9930*

קטנועים 251-560 סמ"ק

  ימאהה קטנועים עד 560 סמ"ק

  ימאהה קטנועים עד 560 סמ"ק

   
  ימאהה Yamaha, הוא מותג מוביל בשוק הדו גלגלי אשר מציע מגוון קטנועים גדולים המובילים את הקטגוריה. כבר למעלה משני עשורים שקטנועי הספורט הגדולים של ימאהה הם הנחשקים והנמכרים ביותר באירופה ומהווים סמל לאיכות ועליונות טכנולוגית. בהשראת ה- TMAX, הקטנוע שהמציא את קטגוריית קטנועי העל, מעוצבים קטנועי המותג באגרסיביות ספורטיבית, עם שמירה על עידון יוקרתי.
   

  הדגמים המובילים TMAX , XMAX  ו TRICITY

  בכל דגמי ימאהה, תשומת לב לפרטים קטנים והקפדה על איכות הרכבה הופכים כל קטנוע לכלי רכב מפנק שמגדיר עבור המתחרים בכל פעם מחדש, כיצד נראה ומתנהג קטנוע. כל מה שרוכב צריך, תמצאו בקטנועי ימאהה עם מגוון דגמים מרשימים כמו טימקס ואקס מקס ומבחר מנועים מרשים, החל מ- 250 סמ"ק ועד ל- 560 סמ"ק ואז תגלו שימאהה חשבו שאפשר עוד יותר...
   

  תנאי תשלום נוחים, שירות מקצועי ומענה זמין – מובטחים

  ימאהה כמותג מוביל ופורץ דרך בתחום הקטנועים, בחרה במטרו מוטור כיבואנית שלה בישראל. מטרו מוטור, הדוגלת לקידום תרבות הרכיבה בישראל, ניסיון רחב בתחום. בתוך כך, מציעה מטרו מוטור לכל החושק בקטנוע - לרכב ולהרגיש את יתרונות העליונות הטכנולוגית של המותג. מטרו מוטור מאפשרת לכל אחד לרכוש את הקטנוע המתאים לו בתנאי תשלום נוחים במיוחד.
   
  לבחירתכם: פריסה לעד 36 תשלומים, טרייד אין הוגן ומשתלם עם אפשרות מימון חוץ בנקאי למלוא עלות הרכישה. יחד עם זאת, מצטרף השירות האיכותי ביותר בארץ המומחה בהיענות מקצועית בפריסה רחבה במיוחד, להענקת מקסימום נחת מהכלי החדש שלכם – תמיד.