מוקד מכירות מטרו 9930*

אודות

אופנוע ימאהה
בשנת 1955, שנת יסוד ימאהה מוטורס, נולד הסמל המוכר של ימאהה הוא שלושה קולנים (מזלג כיוון) בתוך מעגל. שלושת המזלגות מייצגים את ההרמוניה בין הטכנולוגיה, הייצור והשיווק בכלים שלנו. המעגל החיצוני מייצג את משפחת ימאהה, את שיתוף הפעולה במשפחה זאת ואת המודעות לעולם שמסביב.
 
אנו מאמינים ב"אמנות ההנדסה", פילוסופיית הייצור שלנו בימאהה היא לייצר הרמוניה מושלמת בין אדם ומכונה, השאיפה הזאת מנחה אותנו בכל תהליך התכנון והייצור שלנו ואת ההרגשה הזאת אנו רוצים להעביר ללקוחות שלנו. אנו מאמינים כי למוצרים שלנו יש אישיות ואם למוצרים שלנו הייתה את היכולת לדבר – הם היו מספרים על 65 שנה של מחויבות לחדשנות, טכנולוגיה פורצת גבולות, איכות בלתי מתפשרת והשאיפה להוביל בכל תחום בו אנו עוסקים ולא פחות חשוב – הנגישות שלנו ללקוחות.
 
ההשראה שלנו מגיעה ממונח יפני הנקרא  "קנדו (kando)". המונח מתייחס לחוויה רגשית עצומה ואינטנסיבית המביאה לסיפוק רגשי ביחד עם התרגשות אדירה וזיכרון ארוך. אנו שואפים לגרום ללקוחותינו לחוות את ההרגשה הזאת. זה הרגע המיוחד אשר גורם ללב שלנו לפעום בחוזקה, לשערות העורף שלנו להזדקר ולצמרמורות בכל גופנו.
 
כדי להגיע לרגע הזה אנחנו מציעים מגוון רחב של אופנועים למכירה לכל מטרה – אופנועי שטח שמתאפיינים בביצועים מקסימליים ואמינות מוכרת, אופנועים ספורטיביים שהופכים כל רוכב לאלוף, אופנועי כביש שמבטיחים מקסימום נוחות גם בנסיעות ארוכות ואופנועים לילדים שעושים את צעדיהם הראשונים בספורט המוטורי. בנוסף תמצאו אצלנו גם שלל קטנועים למכירה, מקטנים וזריזים ועד דגמי מנהלים יוקרתיים ובעלי נוכחות של ממש. כל קטנוע וכל אופנוע הם יצירת פאר שמספקת חוויות מלהיבות לרוב.
 
מטרו היא היבואנית של ימאהה בישראל. בין אם אתם חושקים באופנוע שטח או אופנוע כביש, קטנועים להתניידות עירונית או כאלה שאפשר להגיע איתם לכל מקום – אצלנו תקבלו את מבוקשכם, ובתנאים הנוחים ביותר שיש: פריסה לעד 36 תשלומים, מימון חוץ בנקאי של עד 100% מהמחיר וטרייד אין הוגן להפליא. בנוסף אנחנו מפעילים רשת ארצית של מרכזי שירות כדי שתוכלו ליהנות מהקטנוע או האופנוע לאורך שנים רבות.
 
זוהי התחייבות שלנו כלפי לקוחותינו, אנו מאמינים כי המוצרים שלנו נוגעים בליבם של אנשים, ואנו מתחייבים להמשיך ולמצוא דרכים נוספות לרגש.

היסטוריה

ימאהה נודה כחברה לייצור אורגנים ב 1889 על ידי טוראקוסו ימאהה. עם השנים התפתחה ימאהה לחברה המייצרת מגוון כלי נגינה כמו גם מוצירם שונים הקשורים בעולם המוזיקה. החל מהקמת החברה בימיה הראשונים נודעה החברה בחדשנות, בהקפדה על העיצוב ועל איכות המוצרים היוצאים משערי המפעל.

ביפן שלאחר מלחמת העולם השנייה התעורר הצורך לכלי תחבורה זולים וזמינים לכל דורש, ימאהה זיהתה את ההזמנות הזאת והתחילה בייצור אופנועים, כאשר האופנוע הראשון שיוצר היה YA-1 האגדי בעל נפח של 125 סמ"ק בלבד.

 

 

בשנות השבעים התפצלה ימאהה לשלוש חברות, חברת ימאהה מוזיקה הממשיכה בייצור כלי נגינה איכותיים , ימאהה אודיו/וידאו המייצרת מוצרים כגון מגברים, מערכות
שמע ווידאו ועוד וכמובן ימאהה מוטורס – החברה המייצרת את הכלים הממונעים של ימאהה. החברות אלו חולקות את ההיסטוריה והמסורת של ימאהה ומשתפות פעולה באופן קבוע אך אינן קשורות עסקית או פיננסית אחת לשנייה.

מסורת של מרוצים – החל מיומה הראשון מחויבת ימאהה לעולם המרוצים. והשנה חוגגת ימאהה 60 שנה להשתתפות במרוץ האופנועים היוקרתי ביותר – המוטו GP. ימאהה משתמשת בעולם המרוצים על מנת לפתח טכנולוגיות חדישות להביא את הטכנולוגיה החדשנית ביותר ופורצת הגבולות גם למשתמשים וללקוחותיה.
היום מוכרת ימאהה מעל חמישה מליון אופנועים וקטנועים מעשרות מפעלים בעולם. ימאהה היא יצרנית הרכב הדו גלגלי השנייה בגודלה בעולם והיצרנית המצליחה היותר בעולם המרוצים בשלוש שנים האחרונות.