מוקד מכירות מטרו 9930*

אופנועים לילדים

  אופנועים לילדים - ימאהה

  אופנועים לילדים

  אופנוע שטח לילדים הוא תחביב מלהיב במיוחד שבונה אישיות עם עוצמות ייחודיות. באופן טבעי חובה לוודא שהאופנוע מבטיח גם את שלומם של הרוכבים הצעירים וגם מייצר ביצועים שמאפשרים התפתחות אמיתית – ואלה בדיוק האיכויות שמאפיינות את דגמי ימאהה והופכות אופנועים לילדים של חברה זו למושלמים עבור הדור הבא.

  דגמים ייעודיים בהשראת האופנועים המרשימים ביותר שיש


  כשמתכננים אופנועים לילדים, די מתבקש לחפש השראה בדגם של אופנוע אקסטרים שמהווה להיט אצל המבוגרים. במקרה של ימאהה התוצאה היא ה-YZ65, אופנוע מוטוקרוס לילדים שנבנה בהתאם לעקרונות שיצרו את ה-YZ450F, אחד האופנועים היותר נחשקים בתחום. עם שלדה קלת משקל, בלמי דיסק הידראוליים, מנוע שתי פעימות משוכלל בנפח 65 סמ"ק, 5 הילוכים, צמיג קדמי בקוטר 14 אינץ' וצמיג אחורי 12 אינץ' הילד שלכם יוכל להתקדם על המסלול ולשדרג עוד ועוד את היכולות. דגם מומלץ נוסף הוא ה-YZ85 המעט גדול יותר ואשר מתאים לבני ובנות ה-11-15.


  אופנועים לילדים - ריגושים עזים בלי סיכונים מיותרים


  דגם נוסף של מוטוקרוס לילדים הוא ה-PW50. זהו אופנוע שטח לילדים עם מנוע בנפח 50 סמ"ק, מגוון מערכות מתקדמות כולל מצערת שמאפשרת הגבלת מהירות ע"י ההורים וגם הילוכים אוטומטיים שהופכים את הדגם הזה לאופציה מושלמת לכל מי שמחפש אופנוע שטח למתחילים. המראה שמייצר נוכחות בולטת תורם גם הוא להנאה ומבטיח התמדה מצד הרוכבים הצעירים, שזוכים להזדמנות להתמודד עם אתגרים שונים - וכך ללמוד שאין דבר שהם לא מסוגלים לבצע.


  ימאהה - המותג היפני שיודע בדיוק מה אתם רוצים וצריכים


  חיפוש אופנועים שמיועדים לילדים מחייב מתן מקסימום תשומת לב לנושא הבטיחות. בקרת האיכות הקפדנית של ימאהה, אחת משתי יצרניות האופנועים הגדולות ביותר בעולם, וההשקעה העצומה במחקר ובפיתוח מאפשרות לכל הורה לאפשר לילד שלו לעלות על אופנוע של ימאהה בראש שקט לגמרי.
  הניסיון הרב של החברה היפנית, שפועלת בתחום האופנועים מאז 1955, בא לידי ביטוי גם מבחינת היכולת שלה לדעת בדיוק מה רוכבים בכל הגילאים רוצים וצריכים - ידע רלוונטי במיוחד גם לצורך תכנון אופנועים לילדים.


  מטרו מוטור - הבית של הרוכבים בכל הגילאים


  קניית אופנוע שטח לילדים במטרו מוטור תורמת אף היא לשקט הנפשי, בזכות בחירת הדגמים המושכלת והשירות המוקפד לכל אחת ואחד - גם במהלך הקנייה וגם לאחר מכן, כשנדרשת תחזוקה מקצועית של האופנוע. בנוסף, כיבואנית המובילה בארץ, מחויבת מטרו מוטור להציע אופנועים לילדים בתנאי מימון נוחים כולל פריסה למספר רב של תשלומים. כשקונים עבור ילדים אופנוע שטח מחיר העסקה ההוגן, הדגם המצטיין של ימאהה והייעוץ הסבלני והמותאם ספציפית אליכם מבטיחים תמורה מלאה לכסף ומקסימום נחת - גם לילד וגם להורים.