מוקד מכירות מטרו 9930*

כל האופנועים

  אופנועים למכירה- אופנוע

  ימאהה אופנועים למכירה

  ימאהה (Yamaha Motor) הוא שם נרדף לאופנועים עם עוצמה ואישיות. החברה היפנית מציעה מאז 1955 מגוון רחב מאוד של אופנועים למכירה, וזוכה לביקוש רב: היקף ההכנסות השנתיות שלה ממכירת אופנועים וקטנועים עומד על כ-10 מיליארד דולר, ובכל העולם תוכלו לראות את הדגמים המובילים שלה ועליהם רוכבים מלאי סיפוק.
   

  אופנוע מושלם לכל מטרה

  הניסיון הרב שהצטבר בימאהה במשך למעלה ל-60 שנות פעילות והחדשנות המתמדת שלה מאפשרות לה לספק מענה מושלם לכל צורך: אופנועי שטח חזקים, אופנועי ספורט מסחררי חושים, אופנועי כביש יעילים וגם אופנועים לילדים שיובילו את דור העתיד של הרוכבים בישראל.
   

  איזה אופנוע ימאהה מתאים לשטח ואיזה לעיר?

  קטלוג האופנועים של ימאהה הוא תמהיל מושלם של כלים דו-גלגליים מתקדמים. לרכיבת כביש-שטח יוצאת דופן, נוחה ובטיחותית מומלץ לנסות את אופנוע ה-XT1200ZE Super Tenere בעל השלדה המחוזקת, מרכז הכובד הנמוך והטכנולוגיה המשודרגת. לרכיבה אופטימלית בכל כביש ובכל מסלול מתאים במיוחד אופנוע ה-MT10SP האימתני והסופר-ספורטיבי עם המתלים הסמי-אקטיביים, השליטה האלקטרונית והמערכות הממוחשבות שמבטיחות התאמה מושלמת לתוואי הדרך. אופנוע ספורט מומלץ במיוחד הוא ה-YZF-R6 שכבר זכה בשלל תחרויות. בגזרת אופנועי הספורט-רטרו כדאי להכיר את ה-XSR, עם המומנט המדהים והמראה הייחודי. אופנוע ה-WR250F הוא מלך האנדורו שיספק לכם המון הנאה בשטח, וה-TRACER700, אופנוע הספורט-תיור של ימאהה, מתאים למגוון רחב של שימושים כולל רכיבה למרחק של עד 370 ק"מ לא תדלוק.
   

  מרכזי שירות מקצועיים, מימון נוח

  מטרו מוטור היא היבואנית של ימאהה בישראל. מטרו מציעה שלל דגמי אופנועים למכירה, בתנאים משתלמים במיוחד. בנוסף על מכירת אופנועים בדרך שמאפשרת לכל אחד ולכל אחת להגיע לאופנוע נחשק ומתגמל, מפעילה מטרו רשת ארצית של מרכזי שירות איכותיים שמבטיחים מקסימום נחת לאורך שנים רבות.