מוקד מכירות מטרו 9930*

מבצעים

מבצעים בימאהה

ימאהה (Yamaha Motor) הוא מותג חזק במיוחד בתחום הרכב הדו-גלגלי. קניית קטנוע או אופנוע מתוצרת החברה היפנית מבטיחה לנו שילוב של ביצועים מרשימים עם בטיחות ללא פשרות, אמינות גבוהה ונחת לאורך שנים רבות. מבצעי אופנועים הופכים את הרכישה למשתלמת במיוחד.
 

אופנוע וקטנוע לכל מטרה

ימאהה מציעה מגוון רחב של אופנועים למכירה: לרכיבה בין-עירונית נוחה ונינוחה כולל למרחקים ארוכים במיוחד, לחוויות מלהיבות מחוץ לכבישים ובכל תוואי שטח, לרכיבה ספורטיבית רוויית אקשן ואדרנלין ובעצם לכל מטרה. החברה הוותיקה מעדכנת כל העת את הדגמים שלה ומציעה הן קטנועים חדשים והן אופנועים חדשים, וזאת לצד הכלים שכבר הוכיחו את עצמם – ולכם רק נותר לבחור איזה ימאהה הוא המתאים לכם ביותר.
 

איך יכול כל אחד ליהנות מכלי דו גלגלי איכותי במיוחד?

עבור מי שמחפש אופנוע או קטנוע מבצע משתלם הוא הזדמנות של ממש להגיע לכלי האידיאלי ומבלי לחרוג ממסגרת התקציב שקבע לעצמו. לצד ההנחות המשמעותיות במחירם של אופנועים, מבצעים נוספים קיימים גם על חבילות אביזרים יוקרתיות אשר משדרגות את חוויית הרכיבה במידה ניכרת.
מבצעי אופנועים מאפשרים גם שדרוג של הכלי עליו רוכבים, ולכן כדאי להתעדכן באופן מתמיד באפשרויות השונות – ולזכות ביחס עלות תועלת שמבטיח כי קניית האופנוע או הקטנוע של ימאהה תהפוך לבחירה הטובה ביותר שעשיתם מזה שנים רבות.
 

שיטת המימון המנצחת של מטרו

מטרו מוטור נבחרה על-ידי ימאהה להיות המשווקת בישראל של הקטנועים והאופנועים שלה. במטרו מוטור תוכלו למצוא מבצעי קטנועים ואופנועים אטרקטיביים להפליא, ובנוסף, תוכלו  להנות משיטת המימון המנצחת: אפשרות לפרוס את התשלום ל-36 חודשים, טרייד אין במחיר משתלם ומימון חוץ בנקאי של מלוא עלות הקנייה.