מוקד מכירות מטרו 9930*

Adventure

  ימאהה - אופנועים דו שימושיים

  ימאהה - אופנועים דו שימושיים

  ימאהה Yamaha, הוא מותג מוביל בשוק הדו גלגלי אשר מציע אופנוע דו שימושי מתקדם ומרגש במגוון רחב. כמותג פורץ דרך עם היסטוריה מרשימה שהצליחה לקבועה סטנדרטים גבוהים במיוחד הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת הביצועים והשימושיות, מובילה ימאהה את התחום גם היום. ביו אם בחרתם בטנרה 700 האתלטי או בסופר טנרה שהוכיח את יכולתו לחצות יבשות, מדבריות וכבישים מהירים בנוחות מרבית, אתם יודעים שאין אופנוע כבד ורב תכליתי המתאים לצרכים שלכם יותר ממנו.
   

  אופנוע דו שימושי של ימאהה

  הטכנולוגיה של ימאהה והנדסת האנוש המתקדמת, מרגשות בכל פעם מחדש. תשומת הלב לפרטים הקטנים, לדרישות הרוכב ולתקנים המחמירים בעולם, מצליחה להפתיע אפילו את הטובים שברוכבים. הרעיון של אפס פשרות ומגוון פעולות רחב, מבטיח שבכלי רכב אחת, תמיד תמצאו אופנוע שטח, אופנוע כביש ואפילו אופנוע ספורט שרק מחכה שתבחרו איך אתה רוצה לרכב הפעם. אם הרפתקה וריגוש הם העיקר עבורכם – ימאהה היא הבחירה שלכם.
   

  עם אופנוע דו שימושי של ימאהה כל האפשרויות פתוחות בכל דרך שתבחר

  אחד האופנועים המפתיעים של השנה האחרונה הוא הימאהה TENERE 700. אופנוע למכירה קל ונוח לרכיבה עם מבנה צנום וגבוה ואופי קשוח ובלתי מתפשר. היסטוריה עשירה שהחלה בדגמי ה-XT המיתולוגיים, כבשה מחדש את העולם. עם שלדת צינורות החזקה וחישוקי החישורים שהוכיחו את עצמם בשטחים הקשים ביותר, זהו אופנוע חדש לעמוד עליו ולהביט אל האופק.
   

  תנאי תשלום נוחים, שירות מקצועי ומענה זמין – מובטחים

  ימאהה כמותג מוביל ופורץ דרך בתחום האופנועים הדו שימושיים, בחרה במטרו מוטור כיבואנית שלה בישראל. מטרו מוטור, הדוגלת לקידום תרבות הדו גלגלי בישראל, ניסיון רחב בתחום. בתוך כך, מציעה מטרו מוטור לכל החושק באופנוע חדש - לרכב ולהרגיש את יתרונותיהם, תנאי תשלום נוחים במיוחד. בימאהה תמצאו אופנוע בתשלומים בתנאים מיטיבים.
   
  לבחירתכם: פריסה לעד 36 תשלומים, טרייד אין הוגן ומשתלם עם אפשרות מימון חוץ בנקאי למלוא עלות הרכישה. יחד עם זאת, מצטרף השירות האיכותי ביותר בארץ המומחה בהיענות מקצועית בפריסה רחבה במיוחד, להענקת מקסימום נחת מהכלי החדש שלכם – תמיד.