מוקד מכירות מטרו 9930*

Super Sport

  ימאהה - אופנועים סופר ספורט

  ימאהה - אופנועים סופר ספורט

  ימאהה Yamaha, מילה נרדפת לדיוק וביצועים בעולם הדו גלגלי. אופנועי הספורט של ימאהה, מה- R125 ועד לגרסאות הקצה של ה- YZF R1 וה- YZF R1M מחזיקים מקום של כבוד בחלומותיהם של הרוכבים בעולם כולו. אופנוע ספורט אמיתי מבית ימאהה הפך עם השנים לסמל וליצירת אומנות מוטורית, מעין הצהרת כוונות רועמת המעידה על כוונותיו ויכולותיו של הרוכב. זהו אופנוע כביש שבזכות טכנולוגיה מתקדמת וחשיבה הנדסית פורצת גבולות, עושה את הרוכב ומייצר עבורו חוויות שאי אפשר להתעלם מהם. לאורך השנים היו אופנועי הספורט של ימאהה מעוצבים בקו דינאמי וזורם, אך עם קריצה עתידנית שמושכת את העין. ביצועים מעולם אחר, ארגונומיה שמפתיעה בכל דגם מחדש,  פרופיל אווירודינמי וספורטיבי המסתער קדימה, עם תחכום והרמוניה המאפיינים את העיצוב היפני המוקפד הם המורשת הספורטיבית שכל רוכב בעל שאיפות ספורטיביות צריך לצדו בכביש או במסלול המרוצים.
   

  מגוון אופנועי הסופר ספורט וההיפר ספורט של ימאהה

  מהצעד הראשון העולם הדו גלגלי ועד לפסגת אופנועי המסלול, ימאהה מביאה תמיד את טכנולוגיית המרוצים המנצחת מעולם ה-MOTO GP אל הרוכב. בחניית התיכון, בכביש העירוני, בכבישי הרכיבה המפותלים והמאתגרים או ביום מסלול קשוח, אופנוע ספורט של ימאהה תמיד מוביל את הדרך. סדרת אופנועי הספורט של ימאהה מאפשרים לכל רוכב, בכל דרגת רישיון ומיומנות, להפתיע אפילו את עצמו. אם מסלול המרוצים מככב בחלומות שלכם – ימאהה היא הבחירה שלכם.
   

  כל מה שצריך כדי לנצח... ועוד קצת

  לשנת 2020, האופנוע החדש, ה- R1® כוללת מצערת ride-by-wire אלקטרונית מדויקת ומבוקרת מחשב  (YCC-T®), אשר הופכת את הרכיבה הספורטיבית לחלקה ומדויקת מאי פעם. זוהי מכונת מרוצים שנבנתה סביב שלדת ה-Deltabox®, המוכרת והאהובה, משלבת בין חוזק מבני ומשקל קל החשוב כל כך לעולם הביצועים של משפחת אופנועי הסופר ספורט של ימאהה. כמיטב המסורת, בנוי ה- R1 כך שיוכל להתאים עצמו לרוכב ולא להיפך.
   

  תנאי תשלום נוחים, שירות מקצועי ומענה זמין – מובטחים

  ימאהה כמותג מוביל ופורץ דרך בתחום אופנועי הספורט, בחרה במטרו מוטור כיבואנית  שלה בישראל. מטרו מוטור, המובילה את תרבות הרכיבה בישראל פועלת לקידום תחום הרכיבה הספורטיבית. בתוך כך, מציעה מטרו מוטור לכל החולם על רכיבה במסלול - לרכב על האופנועים המתקדמים והמרגשים ביותר - אופנועי המסלול של ימאהה.
   
  לבחירתכם: פריסה לעד 36 תשלומים, טרייד אין הוגן ומשתלם עם אפשרות מימון חוץ בנקאי למלוא עלות הרכישה. יחד עם זאת, מצטרף השירות האיכותי ביותר בארץ המומחה בהיענות מקצועית בפריסה רחבה במיוחד, להענקת מקסימום ריגושים מאופנוע הספורט החדש שלכם – תמיד.