מוקד מכירות מטרו 9930*

Competition

  אופנועי שטח

  אופנועי שטח

  אופנוע שטח חייב להיות מאתגר - וגם ידידותי למשתמש ולמשתמשת. פראי ובמקביל יציב. לנתר בקלילות מעל מכשולים מצד אחד ומצד שני להיות מחובר לקרקע. עם הדגמים המתקדמים של ימאהה אתם יכולים לסמן V על כל האיכויות החשובות הנ"ל, ופשוט ליהנות מכל רגע ורגע על האופנוע.


  אופנוע שטח - מראה מרהיב, ביצועים מרשימים

  ימאהה מציעה אופנועי שטח למכירה כבר כמה עשרות שנים. בהתאם אנחנו יכולים לדעת בוודאות שכל אופנוע אקסטרים שלה יכלול את מיטב הטכנולוגיות החדשניות וגם יישען על כל הניסיון רחב ההיקף שהצטבר אצל המהנדסים והמעצבים בחברה.
  ה-WR250F הוא דוגמה מעולה לדגם מרהיב עין שבנוי באופן מושלם לשטח: מתלים רכים, רגליות רחבות, מושב עבה (כך שגם אם לא תרצו לרדת ממנו אלא להמשיך ולרכב עוד ועוד, תוכלו לעשות זאת בנוחות), שלדת אלומיניום, שסתומי טיטניום ומשקל קל. המראה הקרבי שלו תורם גם הוא לנחת ומשלים אופנוע שטח אהוב מאוד.

  אופנועי שטח 125 - מנוע יעיל, משקל אידיאלי

  דגם נוסף שהוא חיית פרא שכיף לאלף הוא YZ125 - אופנוע שטח 125 סמ"ק ששוקל בסך הכל 90 ק"ג ומבטיח שליטה מקסימלית בכל מקום ובכל סגנון רכיבה. ל-YZ125 מנוע שתי פעימות יעיל להפליא, מתלים מדויקים, רמת בטיחות גבוהה בהתאם לסטנדרטים המוקפדים של ימאהה ובאופן כללי אופנוע שטח אידיאלי גם למתחילים וגם למי שכבר חרך כך וכך מסלולים ותוואי שטח שונים.
  האח הבכיר במשפחת ה-YZ הוא ה-450F. אם אופנוע שטח 125 סמ"ק מספק ביצועים מלהיבים, ה-YZ450F הוא כבר מכונה עוצמתית, ובפרט בדגם העדכני שזכה לשיפורים משמעותיים במנוע, בבולמים ובשלדה.


  אופנוע שטח למתחילים ולמנוסים, גם למבוגרים וגם לילדים

  ימאהה מעניקה לכל מי שמחפש אופנוע שטח חופש בחירה מלא: אופנוע שטח 125 סמ"ק או גדול יותר, אופנוע שטח למתחילים או לרוכבים מיומנים מאוד ואפילו דגמים ייעודיים לילדים. עם מטרו מוטור תוכלו לממש את חופש הבחירה בתנאים המשתלמים ביותר - במספר רב של תשלומים וגם על בסיס מימון חוץ בנקאי. בנוסף תקבלו מאנשי המקצוע עתירי הניסיון של היבואנית מספר אחת בארץ ייעוץ אמין ומועיל, שיעזור לכם למצוא אופנוע מוטוקרוס או אופנוע שטח אופטימלי עבורכם.