מוקד מכירות מטרו 9930*

קטנועים 126-250 סמ"ק

  קטנועים

  קטנועים

  קטנועים הם דרך מושלמת להתנייד בתוך הערים - שמיום ליום הופכות לעמוסות יותר בכלי רכב ובהתאם גם לפקוקות יותר שלא לדבר על הקושי ההולך וגובר למצוא חנייה פנויה. האופציות הפופולריות ביותר הן הדגמים שנפח המנוע שלהם הוא בין 126 ל-250 סמ"ק, וביניהם מתבלט לטובה ה-Tricity 155.

   

  למה קטנועים בנפח 126-250 סמ"ק הם הבחירה האידיאלית?


  קטנוע 250 סמ"ק, וגם קטנוע 200 או 150 סמ"ק, משלבים מספר יתרונות משמעותיים. ראשית, הביצועים שלהם מרשימים, גם בתוך העיר וגם כשנדרשות נסיעות ארוכות יותר - למשל מתל אביב להרצליה, מעכו לחיפה, מבאר שבע לירוחם וכו'. מצד אחד הם זריזים ויכולת התמרון שלהם גבוהה, כך שהם משתחלים גם בכבישים הצפופים, ומצד שני נפח המנוע והמידות הפיזיות מקנים את היכולות הרלוונטיות לרכיבה נינוחה ובטוחה למרחק יחסית ארוך.
  עוד יתרון הוא צריכת הדלק הנמוכה ובאופן כללי התחזוקה הזולה, כך שגם בהיבט הכלכלי מדובר בבחירה משתלמת. בנוסף, אפשר לרכב על קטנועים בטווח הגדלים הנ"ל גם עם רישיון נהיגה מסוג A1. הגיל המינימלי לרישיון זה הוא 18, כך שכל אחד וכל אחת כמעט יכולים להחזיק בו ובהתאם לרכב על קטנוע עוצמתי.

   

  מקסימום יציבות, מקסימום נוחות, מקסימום בטיחות

   
  גם קטנוע 250 סמ"ק וגם קטנועים עם מנוע מעט קטן יותר מציעים גם יציבות רבה ובהתאם מקסימום בטיחות ונוחות במהלך הרכיבה. מי שמצטיין בכך הוא קטנוע מומלץ במיוחד בקטגוריה זו, ה-Tricity 155 של ימאהה.
  בנוסף לאמינות שמאפיינת את כל דגמי החברה היפנית המובילה, יש לטריסיטי עוד יתרון ייחודי: שלושה גלגלים. הגלגל הנוסף בחלק הקדמי תורם כמובן ליציבות, לנינוחות של הרוכבים ולתחושת הביטחון שלהם, ועושה זאת מבלי לסרבל את הרכיבה או למנוע מעבר זריז גם ברחובות הצרים ביותר. העיצוב
  המרווח והמראה שובה הלב משלימים קטנוע איכותי וכדאי מאוד

   

  תנאי מימון מעולים ומרכזי שירות מובחרים

   
  גם למי שחושק בטריסיטי וגם למי שמחפש קטנוע 250 מומלץ להגיע לאולמות התצוגה של מטרו מוטור ברחבי הארץ. היבואנית מספר אחת בישראל מציעה מגוון רחב מאוד של קטנועים למכירה, בתנאים נוחים מאוד לרבות אפשרות למימון חוץ בנקאי על כל סכום הקנייה ופריסה לתשלומים רבים. במרכזי השירות של מטרו מוטור מובטחים לכם טיפולים תקופתיים אצל אנשי מקצוע מיומנים, כך שתוכלו להפיק מהקטנוע הנבחר מקסימום תועלת לטווח ארוך.