מוקד מכירות מטרו 9930*

קטנועים עד 125 סמ"ק

  קטנוע 125

  קטנוע 125

  קטנוע 125 סמק הוא הכלי האידיאלי להתניידות במרחבים העירוניים: זריז מאוד, קל משקל, קל לשליטה ובנוסף זול, כך שמובטח לכם יחס עלות תועלת משתלם במיוחד. עוד יתרון הוא האפשרות לרכב על קטנוע 125 עם רישיון A2, כבר מגיל 16. כשמתלבטים איזה קטנוע לבחור, הדגמים השונים של ימאהה הם אופציות מתבקשות בזכות האמינות הגבוהה שלהם, תשומת הלב הרבה של החברה היפנית לנושא הבטיחות וגם המראה שובה הלב.
  אופנוע שטח - מראה מרהיב, ביצועים מרשימים
  ימאהה מציעה אופנועי שטח למכירה כבר כמה עשרות שנים. בהתאם אנחנו יכולים לדעת בוודאות שכל אופנוע אקסטרים שלה יכלול את מיטב הטכנולוגיות החדשניות וגם יישען על כל הניסיון רחב ההיקף שהצטבר אצל המהנדסים והמעצבים בחברה.
  ה-WR250F הוא דוגמה מעולה לדגם מרהיב עין שבנוי באופן מושלם לשטח: מתלים רכים, רגליות רחבות, מושב עבה (כך שגם אם לא תרצו לרדת ממנו אלא להמשיך ולרכב עוד ועוד, תוכלו לעשות זאת בנוחות), שלדת אלומיניום, שסתומי טיטניום ומשקל קל. המראה הקרבי שלו תורם גם הוא לנחת ומשלים אופנוע שטח אהוב מאוד.

  קטנוע 125 עם 3 גלגלים - למקסימום יציבות ושקט נפשי

  דגם נוסף שהוא חיית פרא שכיף לאלף הוא YZ125 - אופנוע שטח 125 סמ"ק ששוקל בסך הכל 90 ק"ג ומבטיח שליטה מקסימלית בכל מקום ובכל סגנון רכיבה. ל-YZ125 מנוע שתי פעימות יעיל להפליא, מתלים מדויקים, רמת בטיחות גבוהה בהתאם לסטנדרטים המוקפדים של ימאהה ובאופן כללי אופנוע שטח אידיאלי גם למתחילים וגם למי שכבר חרך כך וכך מסלולים ותוואי שטח שונים.
  האח הבכיר במשפחת ה-YZ הוא ה-450F. אם אופנוע שטח 125 סמ"ק מספק ביצועים מלהיבים, ה-YZ450F הוא כבר מכונה עוצמתית, ובפרט בדגם העדכני שזכה לשיפורים משמעותיים במנוע, בבולמים ובשלדה.


  נפח מנוע צנוע, נוכחות מרשימה

  קטנוע ימאהה נוסף שכדאי להכיר בקטגוריית ה-125 סמ"ק הוא ה-XMAX 125 TECH MAX. זהו קטנוע 125 שזכה לאבזור יוקרתי ולחזות מרשימה מאוד, כך שהוא נראה ומרגיש כמו אופנוע גדול יותר.
  גם ה-Delight הוא בעל סטייל ייחודי וכובש. עם משקל של 98 ק"ג בלבד, קומפקטיות מלבבת ועיצוב רטרו, המון מבטים נמשכים אליו בכל רמזור וגם כשהוא בתנועה.
  חשוב להדגיש שה-Delight וה-XMAX 125 TECH MAX כוללים גם מתלים טלסקופיים איכותיים, בלמים אמינים, מערכת הזרקת דלק מתקדמת ומנוע מוערך. מרכיבים אלה מאפיינים גם את ה-XMAX (דגם דומה ל-TECH MAX, מעט פחות מאובזר ולכן הוא מוצע במחיר אטרקטיבי יותר), ולמעשה את כל דגמי ימאהה 125 סמק.


  המקום המושלם לקנות בו קטנוע 125 סמק

  בין אם אתם מחפשים קטנוע 125 הכי מהיר, הכי יציב, הכי יפה או גם וגם וגם, הסניף הקרוב לביתכם של מטרו מוטור הוא הכתובת הנכונה. מטרו מוטור מייבאת את הקטנועים והאופנועים של ימאהה מוטור מאז שנת 2001, ובאופן כללי מקדמת את תחום הכלים דו-גלגליים בישראל. כחלק מהמחויבות להרחבת השימוש בקטנועים היעילים, תוכלו לרכוש קטנוע 125 חדש בתנאים נוחים במיוחד לרבות תשלומים רבים. התחזוקה של הקטנוע בעזרת מרכזי השירות המשוכללים של מטרו מוטור מבטיחה מקסימום נחת והנאה לטווח ארוך במיוחד.