מוקד מכירות מטרו 9930*

כל הקטנועים

  קטנועים למכירה בימאהה

  ימאהה קטנועים למכירה

  ימאהה (Yamaha Motor) הוא מותג מוביל בשוק הדו-גלגלי אשר מציע מגוון רחב מאוד של קטנועים למכירה. כל דגמי החברה היפנית הוותיקה מבוססים על חדשנות מרשימה ומאפשרים ביצועים מסחררים תוך הקפדה על בטיחות מרבית. האיכות הגבוהה מתורגמת גם לפופולריות רחבה בכל רחבי העולם, עם הכנסות של כ-10 מיליארד דולר בשנה ממכירת אופנועים וקטנועים.
   

  המגוון הרחב של קטנועי ימאהה

  הקטלוג של ימאהה הוא שילוב מלהיב של קטנועים מתקדמים טכנולוגית, עם ביצועים. בין אם אתם מחפשים קטנוע עירוני זריז, או קטנוע מנהלים יוקרתי, כלי חסכוני ויעיל או מכונת ביצועים – לימאהה יש מענה מושלם עבורכם.
   

  דגמים מומלצים של קטנועים למכירה

  דוגמה אחת של קטנוע 125 מומלץ היא ה-XMAX 125 החדש שכולו טכנולוגיה ונוחות. דגם עירוני קליל ובעל עיצוב שובה לב הוא ה-Delight.  למי שמחפש רכיבה בעלת אופי ספורטיבי יותר  מומלץ קטנוע XMAX 300  - שייקח אתכם לאן שתרצו בשיא היעילות ובה בעת ימלא אתכם באדרנלין. לחילופין, ה- TRICITY300 הוא קטנוע 3 גלגלים שמספק אלטרנטיבה חדשה לציבור רחב במיוחד בזכות היציבות המוגברת שמאפשרים שני הגלגלים הקדמיים שלו, והדור החדש (החמישי במספר) של קטנוע ה-TMAX המוכר כקטנוע הספורטיבי הטוב בעולם.
   

  תנאי תשלום נוחים, השירות המקצועי ביותר

  כמותג מנצח בתחום הקטנועים למכירה, אך טבעי שימאהה בחרה במטרו מוטור כיבואנית שלה בארץ. למטרו מוטור מחויבות מלאה לקידום התרבות הדו-גלגלית בישראל וניסיון נרחב בתחום הקטנועים. על-מנת שכל מי שחושק בכל קטנוע של ימאהה יוכל לרכב עליו וליהנות מכל מיתרונותיו, מציעה מטרו תנאי תשלום נוחים במיוחד: פריסה לעד 36 תשלומים, טרייד אין הוגן ומשתלם ואפשרות למימון חוץ בנקאי של מלוא עלות הרכישה. לכך מצטרף השירות המקצועי ביותר בארץ, בפריסה רחבה במיוחד, כך שתוכלו להפיק מקסימום נחת מהכלי הנבחר לאורך שנים רבות.