מוקד מכירות מטרו 9930*

אולם תצוגה

  קצת על ימאהה

  קצת על ימאהה

  רוכבי קטנועים ואופנועים מכירים היטב את ימאהה – מכירים ומוקירים. הדגמים השונים שמייצרת החברה היפנית הגדולה נשענים על מסורת של איכות ועל השתכללות בלתי פוסקת, ומציעים חוויות מלהיבות, אמינות גבוהה, בטיחות חיונית ונחת ארוכת טווח.
   
  סוגי האופנועים והקטנועים של ימאהה
   
  ימאהה מציעה מגוון רחב של קטנועים ושל אופנועים. בהתאם ניתן למצוא דגם מתאים לכל מטרה: אופנועי שטח שמתאפיינים בביצועים גבוהים לצד האמינות המוכרת של ימאהה, אופנועי ספורט שהופכים כל נסיעה לאירוע מרגש, קטנועים אידיאליים להתניידות יעילה וקלילה במרחבים האורבניים הצפופים, קטנועי מנהלים שמספקים גם יוקרה וגם כדאיות כלכלית, כלי רכב דו גלגליים לנסיעות ארוכות בשיא הנוחות, ואפילו אופנועים לילדים שיגדלו להיות רוכבים מיומנים.
   
  דוגמה אחת מני רבות היא ה-TMAX החדש – קטנוע על קל לתפעול בעל ביצועים של אופנוע ספורט שהפך לאחד הדגמים הפופולריים ביותר באירופה כמו גם בישראל.
   
  דגמי קטנועים מומלצים במיוחד
   
  המחויבות המוחלטת של ימאהה למציאת פתרונות מושלמים לכל צורך יצרה דגמי קטנועים איכותיים מאוד, למגוון שימושים: קטנוע 125 אחד מעניין במיוחד הוא ה-TRICITY 125 בעל 3 הגלגלים שמאפשרים לקהל רחב מאוד ליהנות מכל היתרונות של קטנוע. דגם אחר בעל רמת גימור יוצאת דופן ומערכות מתקדמות מאוד הוא ה-XMAX 125 החדש שמוכיח שגם עם מנוע בנפח צנוע יחסית אפשר להפוך לקטנוע מנהלים מבוקש עם מערכות הלקוחות מקטנועים בנפח גבוה יותר.
   
  החיבור המנצח עם מטרו
   
  מדי שנה מציגה ימאהה אופנועים מרשימים וקטנועים שהופכים ללהיט. מטרו מוטור – יבואנית ימאהה בישראל נותנת לכם ראש שקט כדיא שתהנו מהכלי שלכם לאורך זמן. המוניטין הגבוה של מטרו מבוססים על השירות המקצועי מאוד אשר ניתן בפריסה ארצית רחבה, הייעוץ יקר הערך שמאפשר לכל אחד ולכל אחת להגיע לדגם האופטימלי עבורם ותנאי המימון המשתלמים: טרייד אין הוגן, מימון חוץ בנקאי של עד 100% ופריסה למספר רב של תשלומים (עד 36).