מוקד מכירות מטרו 9930*

ימאהה מתכוננת לעונת 2014 של ה-MotoGP

עונת 2014 של אליפות ה-MotoGP תיפתח בעוד חודשיים (מרץ 2014) במסלול לוסיל בקטאר...

עונת 2014 של אליפות ה-MotoGP תיפתח בעוד חודשיים (מרץ 2014) במסלול לוסיל בקטאר וההכנות של קבוצת ימאהה רייסנג לעונה הבאה נמצאות בעיצומן. לקראת האימון הראשון במסגרת המבחנים הטכניים לקראת העונה הבאה, שיערך במסלול ספאנג שבמלזיה בתחילת חודש פברואר, חשפה ימאהה את ה-YZR M1 החדש לשנת 2014.

 

האופנוע החדש נחשף באירוע מיוחד באינדונזיה בו השתתפו 4,000 מוזמנים כאשר על הבמה כיכבו שני אופנועי ימאהה בצביעה החדשה - האחד עם המספר 99 ישרת את אלוף העולם לשעבר חורחה לורנזו, כאשר האופנוע בעל המספר 46 ישרת את אוף העולם לשעבר 9 פעמים ולנטינו רוסי.
השוני הבולט לעין באופנוע החדש הוא צבעי הכחול-לבן המסורתיים של ימאהה, שהשנה נוטה יותר לצבע הלבן.


האופנוע לשנת 2014 מתבסס על האופנוע של השנה הקודמת בתוספת שיפורים טכניים שונים במנוע, במערכת הפליטה ובמערכות ניהול המנוע, מה שאמור לסייע לרוכבי ימאהה לקבל את הביצועים המקסימליים בעונה הבאה כל הדרך אל הפודיום.

 

חורחה לורנזו אמר באירוע ההשקה: "ערכנו מספר שיפורים הכרחיים ששידרגו את יכולת האופנוע ואני מקווה מאד שתואר האליפות יחזור לימאהה השנה", כשהוא מוסיף כי הוא ישמח לסיים את הקריירה שלו כרוכב בקבוצת ימאהה.
חברו לקבוצה ולנטינו רוסי אמר: "אני בטוח שהאופנוע של ימאהה הוא תחרותי מאד ובזכות המהנדסים של החברה שימשיכו לשפר ולפתח את האופנוע נהפוך להיות עוד יותר מהירים ותחרותיים בהמשך העונה".

 

אנחנו מאחלים לשניים הרבה הצלחה ומקווים לראות העונה עוד ניצחונות רבים שיביאו השניים לימאהה ותקווה שגם תואר אליפות נוסף.