מוקד מכירות מטרו 9930*

חדש בישראל! אופנוע ימאהה FJR1300 – ספורטאי למרחקים ארוכים

אופנועי תיור לא חייבים להיות גדולים, כבדים ומגושמים. יש אופנוע תיור אחד שמוכיח שאפשר לשלב...

אופנועי תיור לא חייבים להיות גדולים, כבדים ומגושמים. יש אופנוע תיור אחד שמוכיח שאפשר לשלב בין נוחות מירבית לטווחים ארוכים לבין יכולת ספורטיבית גבוהה עם ביצועים מהרף הגבוה ביותר. קוראים לאופנוע הזה ימאהה FJR1300 והוא חוזר בקרוב לישראל - יפה, חזק ומאובזר מתמיד, עם שפע טכנולוגיה עדכנית לשירות הרוכב.

 

ליבו של ה-FJR הוא מנוע 4 צילינדרים מוזרק בנפח 1,298 סמ"ק השוכן בתוך שלדת אלומיניום קלה וקשיחה. המנוע מספק 146 כ"ס ומומנט אדיר של 14.1 קג"מ, זאת הודות לסעפת יניקה חדשה המאפשרת יכולת נשימה גבוהה, מערכת פליטה חדשה ויעילה המפחיתה את פליטת המזהמים ומצערת אל-חוטית מתקדמת.


לרשות הרוכב שני מצבי רכיבה לבחירה לניצול מיטבי של המנוע: מצב תיור לרכיבות רגועות ושיוט נינוח ומצב ספורט בו המנוע הופך נמרץ יותר כדי לתקוף פיתולים באופן ספורטיבי.

 

וזה לא הכל. ה-FJR1300 הוא האופנוע היחיד בקטגוריה המציע כאופציה גם תיבת הילוכים אוטומטית המאפשרת לרוכב למרחקים ארוכים נוחות מרבית. המתלים ב-FJR מאפשרים שליטה אלקטרונית על מאפייני השיכוך, מערכת בקרת משיכה מעניקה אחיזה אופטימלית בכל סוגי הכבישים ומערכת בקרת שיוט מאפשרת לקבוע את מהירות השיוט של האופנוע מבלי להשתמש במצערת. לכך מתווסף מיכל דלק בנפח של 25 ליטר לטווח רכיבה ארוך במיוחד ללא תדלוק. התוצאה היא אופנוע אידאלי לטיולים ארוכים, לבד או בזוג, בנוחות מירבית, ביצועים מיטביים ובטיחות מושלמת כמו שרק ימאהה יכולה לספק.